Eesti Rahvamajade Ühing

Eesti Rahvamajade Ühing on kultuurikorraldaja kutse andja vastavalt SA Kutsekoja kultuuri kutsenõukogu otsusele vt:  http://www.kutsekoda.ee/et/kutseregister/kutseandjad/10412048 /kutsed

Kutse taotlemise dokumentide esitamise järgmine tähtaeg on 15. september 2022

 31. märtsil toimunud infoseminari  slaidid:

 //media.voog.com/0000/0036/9482/files/KULTUURIKORRALDAJA%20KUTSE%20TAOTLEMINE%20veebiseminari%20slaidid%2031.03.22.pdf

Lisateave: Reet Suurkask kultuurikutse@gmail.com; tel: 55564919

 Dokumendivormid on leitavad menüüst.

Taotletavad kutsed ja kutsestandardid

Kutse andmise kord

Kutse taotlemise tasu

Kutse taotlemiseks esitatavad dokumendid:

1.   Vormikohane avaldus;

2.  Koopia isikut tõendavast dokumendist;

3.   Haridust ja/või varem omistatud kutsekvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad;

4.   Täienduskoolituse läbimist tõendavate dokumentide koopiad;

5.   Loominguline portfoolio

6.   Kinnitus kutse taotlemise tasu maksmise  kohta.

Tasu 77€ kanda ERMÜ arvele a/a EE131010220073813010

Dokumendivormid on leitavad menüüst.

Kutse andja kontakt nõustamise ja lisainfo saamiseks

_____________________________________________________________________________________


KULTUURIKORRALDAJA KUTSETUNNISTUSED

2022. aasta kevadel anti välja 10 kultuurikorraldaja kutsetunnistust.
Esmase kutse taotlejaid oli 7 ja kutse taastaotlejaid 3.

1. SIRJE PÄRNAPUURõuge vald, Haanja Rahvamajad, juhataja
2. NATALIA MÄGIMustvee vald, Kasepää rahvamaja juhataja
3. MARIA SAARNAKohila vald, Hageri rahvamaja juhataja
4.AGE RABELRapla Kultuurikeskuse juhataja
5.KRISTA DREGERHarku Vallavalitsus, kultuuri- ja noorsootöö spetsialist
6.KAJA RASMANNHarku vald, Kumna Kultuuriaida juhataja
7. SIRLI VAHULAVinni vald, Roela Rahvamaja perenaine ja huviringide juhendaja
8.SIIRI SAARMETSRakvere Vallavalitsus, kultuurinõunik
9.LAIDI ZELEKEŠINAMustvee kultuurikeskuse juhataja
10.MARTIN SEMPELSONPõhja-Pärnumaa vald, Vändra kultuurimaja juhataja

2021. aasta kevadel anti välja 22 kultuurikorraldaja kutsetunnistust.
Esmase kutse taotlejaid oli 14 ja kutse taastaotlejaid 8.

1.  KATRIN JAIR
Järvakandi Kultuurihalli juhataja, Eidapere Kultuurikeskuse juhataja kt
2. KATRIN UFFERT
Puka Kultuurimaja perenaine-kultuurikorraldaja, Otepää vald
3. AIRE LEVAND
Suure-Jaani Kultuurimaja direktor
4. KATI VELNER
Uue-Antsla Rahvamaja juhataja
5. VERONIKA TÄPSI
Laeva kultuurimaja juhataja, Tartu vald
6. REGINA EVERT-TAMMISTU
Tammistu Raamatukogu-Külakeskuse direktor, Tartu vald
7. KRISTEL ROHUMÄGI
Lõpe klubi juhataja, Lääneranna vald
8. MERLE SOONBERG
Otepää kultuurimaja perenaine-kultuurikorraldaja
9. ALEVTINA JERMAKOVA
Viru-Nigula Kultuurikeskus, Aseri rahvamaja kunstiline juht
10. LEA MÄEORG
Kõmsi Rahvamaja juhataja, Lääneranna vald, Pärnumaa
11. MARIKA VIKS
Nõuni kultuurimaja perenaine-kultuurikorraldaja, Otepää vald
12. MERLE TOMBAK
Antsla Vallavalitsuse kultuuri- ja noorsootööspetsialist
13. INGA RAND
Laimjala Rahvamaja juhataja
14. KAJA SISASK
Valga Kultuuri- ja vaba aja keskuse kultuuri- ja haridustöö juht
15. TARMO ALAVERE
Roela rahvamaja juhataja, Vinni vald  
16. REIN LIIVIK
Türi Kultuurikeskus, kultuurispetsialist Käru Oisu ja Kabala rahvamajas
17. IMBI TÕNISSON
Kaisma rahvamaja juhataja, Põhja-Pärnumaa vald
18. REELIKA ARUMÄE
Vihtra Külakeskuse juhataja, Põhja-Pärnumaa vald
19. KRISTA RIIK
Tornimäe rahvamaja juhataja
20. ANU VILJASTE
Orissaare kultuurimaja juhataja
21. MAIRE SILLAVEE
Salme Rahvamaja juhataja
22. AILI SALONG
Taritu rahvamaja juhataja


2020. aastal anti välja 7 kultuurikorraldaja kutsetunnistust.    
1.  TERJE KÜMNIK
Väike-Maarja seltsimaja juhataja 
2.  HELEN JAGANT
Viru-Nigula Kultuurikeskus, Kunda linna klubi kunstiline juht
3. SIGRID KALLE-VAINOLA
Kehtna Klubi juhataja
4. TRIIN RANDVÄLI
Paide Muusika- ja Teatrimaja, Sargvere piirkonna kultuurikorraldaja
5. REIN LIIVIK
Türi Kultuurikeskus, Käru, Oisu ja Kabala rahvamaja kultuurispetsialist
6. KAJA UDSO
Puhja Seltsimaja juhataja
7. ANNELI KALJUSTE 
Valjala Rahvamaja juhataja

2020. aastal tõstsid kutse taset 2 kultuurikorraldajat.

1. URMAS LINDLO
Pajusti klubi juhataja / Vinni valla kultuuri koordinaator
2. ÜLLE JUHT
Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse direktor

2019. aastal anti välja 6 kultuurikorraldaja kutsetunnistust.   

1. ANNELI UUSTALU
Sindi Seltsimaja juhataja
2. ÜLLE JUHT
Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse direktor
3. VIIA ROHTLA
Eikla Klubi juhataja-kultuurikorraldaja
4. KRISTI ONKEL
Viru-Nigula Kultuurikeskuse direktor
5. GALINA SIMONIŠ
Aseri rahvamaja kunstiline juht 
6. LIINA HENDRIKSON
Saku valla kultuuritöötaja

2019. aastal taastõendasid kutset 4 kultuurikorraldajat.

1. HELDI RAUDE
Suurejõe Rahvamaja juhataja
2. LII MÄGI  
Karja Lugemis-teabetoa juhataja
3. ENE KAAS
Lüllemäe Kultuurimaja juhataja
4. EVA SEERA
 Käru Põhikooli huvi- ja arendusjuht, rütmika ja folkloori õpetaja


2018. aastal anti välja 6 kultuurikorraldaja kutsetunnistust.   


1.
IRINA PÄRILA Kostivere Kultuurimõisa kultuurijuht
2.URMAS LINDLOPajusti Klubi juhataja
3.HELI VÄHK Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskus, Tammiku Rahvamaja loomejuht
4.TEELE KALLIP Ulvi klubi juhataja
5.TARMO ALAVERE Roela Rahvamaja juhataja
6.MARIKA OOLBERG Iisaku Kihelkonna Muuseumi direktor


2017
. aastal anti välja 12 kultuurikorraldaja kutsetunnistust.
   

1.VEERA LEAS Kihnu Rahvamaja juhataja
2.SIRJE PÄRNAPUU Haanja valla kultuuritöö juht
3.SAIDI TAMMEORG Kambja Valla kultuuritöötaja
4.ÕNNELA LEES Imavere Vallavalitsuse kultuuritöö spetsialist
5.MARTIN SEMPELSON Vändra Alevivalitsuse kultuurispetsialist
6.KALEV PÄRTELPOEG Väike-Maarja seltsimaja juhataja
7.MARIA SAARNA Hageri Rahvamaja juhataja
8.MARI-LIIS VANAISAK Rõngu Rahvamaja juhataja
9.MAIVE PREMET Paide Teatri– ja muusikamaja  müügitöö korraldaja
10.ÜLLE LAAS Paide Teatri– ja muusikamaja peaadministraator
11.PEEP RAUN Lääne-Harju Vallavalitsuse kultuurispetsialist
12.GALINA TOOMINGAS MTÜ Aruküla Kultuuriseltsi tegevdirektor

2017. aastal taastõendasid kutset 2 kultuurikorraldajat.                        
1.MERVI VAARMANN Valgu  Rahvamaja juhataja
2.KAI KANNISTU  Karksi Valla Kultuurikeskus

 2016. aastal anti välja 4 kultuurikorraldaja kutsetunnistust.   
1.AILI SALONG Taritu Rahvamaja juhataja, Saaremaa esindaja ERMÜ esinduskogus
2.ANU VILJASTE Orissaare Kultuurimaja juhataja, Saaremaa
3.KRISTA RIIK Pöide valla kultuurijuht, Saaremaa
4.MAIRE SILLAVEE Salme Vallavalitsuse kultuurijuht, Saaremaa


2015
. aastal anti välja 2 kultuurikorraldaja kutsetunnistust.
   

1.LEA TOOM Võidula Rahvamaja juhataja, Vändra vald, Pärnumaa
2.PILLE ILISSON Tõrva Kultuurimaja juhataja, Tõrva linn, Valgamaa
3.KALEV LÕHMUS Nõuni Maakultuurimaja arendusjuht, Palupera vald, Valgamaa


2014
. aastal anti välja 5 kultuurikorraldaja kutsetunnistust.
   

1.IMBI TÕNISSON Kaisma Rahvamaja juhataja, Vändra vald Pärnumaa
2.REELIKA ARUMÄE Vihtra Külakeskuse juhataja, Vändra vald Pärnumaa
3.LAINE PEDAJA Mõisaküla Kultuurimaja juhataja, Viljandimaa
4.EVA SEERA Käru Vallavalitsuse kultuuritöötaja, Raplamaa
5.ALLIKI LUUASEP Kadjaste Vabaajakeskuse juhataja, Vändra vald, Pärnumaa

2013. aastal anti välja 11 kultuurikorraldaja kutsetunnistust. 
1.LII MÄGI Karja Lugemis- ja teabetoa juhataja, Saaremaa
2.TIIA UUDEBERG Tamsalu Kultuurimaja juhataja, Lääne-Virumaa
3.ENE KAAS Lüllemäe Kultuurimaja juhataja, esindanud Valgamaad ERMÜ esinduskogus
4.KRISTA VEISSON MTÜ Vormsi Kultuuriühing tegevjuht, Läänemaa
5.HELDI RAUDE Suurejõe rahvamaja juhataja, Vändra vald, Pärnumaa
6.KATRIN SOOMETS Türi Vallavalitsuse kultuurispetsialist, Järvamaa
7.LEELO SUIDT Elva Huviala - ja Kultuurikeskuse direktor, Tartumaa esindaja ERMÜ esinduskogus
8.INGRID NOVIKOVA Saue valla kultuurikeskuse juhataja, Harjumaa
9.KRISTI HINTS Aste klubi juhataja, valla kultuurikorraldaja, Saaremaa
10.PIIA MÄND Paistu Vallavalitsuse kultuurijuht, Viljandimaa
11.MARGE TRUMSI Ruusa Kultuurimaja juhataja, Põlvamaa


2012. aastal anti välja esimesed kutsetunnistused 6 kultuurikorraldajale. 
1.ARGO JUSKE Tori Rahvamaja juhataja, aktiivne maakondliku kultuurielu edendaja, Pärnumaa esindaja ERMÜ esinduskogus
2.KAI KANNISTU Karksi Valla Kultuurikeskuse juhataja, maakondlike kultuuriprojektide eestvedaja, Viljandimaa esindaja ERMÜ esinduskogus
3.RIIN KIVINURM Harju Maavalitsuse Haridus- ja kultuuritalituse juhataja, staažikas maakondliku kultuurielu koordineerija ja eestvedaja, mitmete vabariiklike kultuuripoliitikat kujundavate organisatsioonide liige
4.REET SUURKASK kogemustega kultuuritöötaja, Harjumaa Kultuurikorraldajate Liidu juhatuse liige, ERMÜ kutse andmise korraldaja
5.MERVI VAARMANN Valgu Rahvamaja juhataja, Raplamaa esindaja ERMÜ esinduskogus
6.ÜLLE VÄLIMÄE Türi Kultuurimaja direktor, staažikas Järvamaa kultuurielu edendaja, ERMÜ juhatuse esimees