Eesti Rahvamajade Ühing

Kontakt


MTÜ Eesti Rahvamajade Ühing 
registrikood 80252804
a/a number EE131010220073813010
postiaadress : J. Vilmsi 55, 10115 TALLINN
E-post: rahvamajadeyhing@gmail.com

Juhatuse esinaine: Ülle Välimäe
Türi Kultuurimaja direktor
kultuur@tyri.ee
tel: 38 572 84, 53 486 882 
Projektijuht: Tiina Tegelmann
tiina@kuremaaloss.ee

Eesti Rahvamajade Ühingut juhib ja esindab juhatus,
mille nimetusena Ühing kasutab nimetust: Esinduskogu. 

__________________________________________________________________________________________________

ESINDUSKOGU LIIKMED
Harjumaa 
Kalle Erm 
Viimsi Rahvakultuuri Seltsi juhatuse liige
kalleerm@gmail.com
tel: 606 6838; 505 9043
asendusliige Reet Suurkask
kasereet@gmail.com

Hiiumaa  
Artur Valk 
Kõrgessaare Vaba Aja Keskuse tegevjuht
artur.valk@hiiumaa.ee
tel: 4693134, 50 55 732 

Ida-Virumaa 
Anne Uttendorf
anne.uttendorf@gmail.com
tel: 5547273
asendusliige Kärolin Kivestu
karolin.kivestu@gmail.com
tel: 53616400

Jõgevamaa 
Tiina Tegelmann
SA Kuremaa Turismi-ja Arenduskeskuse juhatuse liige
tiina@kuremaaloss.ee
tel: 5027541
asendusliige Janne Karu
janne@kultuurikeskus.eu

tel: 5106148 

Järvamaa
Ülle Välimäe 
Türi Kultuurimaja direktor 
kultuur@tyri.ee
tel: 3857284, 53486 882 
asendusliige Rait Pilipenko
rait@folkmeister.ee
tel: 55562601

Läänemaa 
Gülnar Murumägi 
Haapsalu Kultuurikeskuse direktor
tel: 4724470; 5214285 
gylnar@kultuurimaja.ee 

Lääne-Virumaa
Annika Aasa
Virumaa Kultuurikorraldajate Liit
aasaannika@gmail.com
tel: 56658704
asendusliige Ingrid Pärnamäe
ingridparnamae@virol.ee

Põlvamaa
Marju Jalas
Kanepi Seltsimaja juhataja
marju.jalas@gmail.com
tel: 58163636
asendusliige Kati Taal
katitaal@gmail.com

tel: 57493451

Pärnumaa 
Argo Juske
Tori Rahvamaja juhataja
argo.juske@torivald.ee
tel: 4466997, 53359496 
asendusliige Gerda Mõlder
pjrm@pparnumaa.ee


Raplamaa 
Mervi Vaarmann 
Valgu Rahvamaja juhataja 
valgu.rahvamaja@marjamaa.ee
tel: 53021959
asendusliige Heli Lints
heli.lints@marjamaa.ee
tel: 53057735


Saaremaa 
Triino Lest
Aste Rahvamaja juhataja
aste.rahvamaja@saare.ee
tel: 5290869
asendusliige Krista Lember
krista.lember@rahvakultuur.ee

Tartumaa 
Andri Viinalass
kultuur.viinalass@gmail.com
tel: 58282032 
Veronika Täpsi 
veronika.tapsi@tartuvald.ee
tel: 53482100


Valgamaa 
Ene Kaas
Lüllemäe Kultuurimaja juhataja
enekaas@gmail.com
tel: 53301511
asendusliige Pille Illison
pille@torva.ee
tel: 53024110 

Viljandimaa 
Kai Kannistu
Viljandimaa Omavalitsuste Liidu kultuurinõunik
kai.kannistu@viljandimaa.ee
tel: 51981363
asendusliige Evelyn Härm
evelyn@pohjasakala.ee
tel: 53405835

Võrumaa 
Merle Tombak
Antsla Vallavalitsuse kultuuri- ja noorsoospetsialist
merle@antsla.ee
tel: 7855554, 56472632 
asendusliige Jane Vabrna
kultuurikeskus@setomaa.ee
tel: 5291619

Tallinna linn
Riin Kivinurm
riin.kivinurm@rahvakultuur.ee
tel: 5261624

Email again: