Eesti Rahvamajade Ühing

Kontakt


MTÜ Eesti Rahvamajade Ühing 
registrikood 80252804
a/a number EE131010220073813010
 postiaadress : J.Vilmsi 55, 10147 TALLINN
  E-post: rahvamajadeyhing@gmail.com

MTÜ Eesti Rahvamajade Ühing juhatuse esinaine:
Ülle Välimäe
Türi Kultuurimaja direktor
kultuur@tyri.ee 
tel: 38 572 84, 53 486 882 
Projektijuht :
Tiina Tegelmann
tiina@kuremaaloss.ee

Eesti Rahvamajade Ühingut juhib ja esindab juhatus,
mille nimetusena Ühing kasutab nimetust: Esinduskogu. 

Esinduskogu liikmed on:
Harjumaa 
Kalle Erm 
Viimsi Rahvakultuuri Selts
juhatuse liige
606 6838; 505 9043
kalleerm@gmail.com
asendusliige Reet Suurkask
kasereet@gmail.com
Tallinn
Riin Kivinurm
5261624
riin.kivinurm@rahvakultuur.ee

Hiiumaa  
Artur Valk 
Kõrgessaare Vaba Aja Keskus 
tegevjuht
46 93 134; 50 55 732 
artur.valk@hiiumaa.ee

Ida-Virumaa 
Anne Uttendorf
Jõhvi Kultuuri ja Huvikeskuse direktor
5157496, anne.uttendorf@gmail.com
asendusliige Kärolin Kivestu ; karolin.kivestu@gmail.com, 53616400

Jõgevamaa 
Tiina Tegelmann
SA Kuremaa Turismi-ja Arenduskeskus
juhatuse liige
50 27 541, tiina@kuremaaloss.ee
asendusliige Janne Karu
5106148 ; janne@kultuurikeskus.eu

Järvamaa
Ülle Välimäe 
Türi Kultuurimaja direktor 
38 57 284; 53 486 882 , kultuur@tyri.ee
asendusliige Rait Pilipenko
rait@folkmeister.ee ; 55562601

Läänemaa 
Gülnar Murumägi 
Haapsalu Kultuurikeskuse direktor
47 24 470; 52 14 285 
gylnar@kultuurimaja.ee 

Lääne-Virumaa
Annika Aasa
Virumaa Kultuurikorraldajate Liit
56658704
aasaannika@gmail.com
asendusliige Ingrid Pärnamäe
ingridparnamae@virol.ee

Põlvamaa
Marju Jalas
Kanepi Seltsimaja juhataja
 +372 58163636; marju.jalas@gmail.com
asendusliige Kati Taal; katitaal@gmail.com, 57493451

Pärnumaa 
Argo JuskeTori Rahvamaja juhataja
tel.+372 4466997 , +37253359496  torirahvamaja@torivald.ee
asendusliige Gerda Mõlder, pjrm@pparnumaa.ee

Raplamaa 
Mervi Vaarmann 
Valgu Rahvamaja juhataja 
53021959; valgu.rahvamja@marjamaa.ee
asendusliige Heli Lints ; heli.lints@marjamaa.ee

Saaremaa 
Anu Viljaste
Orissaare kultuurimaja juhataja
53473668, orissaare.kultuurimaja@saare.ee
asendusliige Maire Sillavee ;salme.rahvamaja@saare.ee

Tartumaa 
Andri Viinalass
58282032 ;kultuur.viinalass@gmail.com
Veronika Täpsi  53482100; veronika.tapsi@tartuvald.ee

Valgamaa 
Ene Kaas
Lüllemäe Kultuurimaja juhataja
53301511 ; enekaas@gmail.com
asendusliige  Pille Illison ; 53024110  pille@torva.ee

Viljandimaa 
Kai Kannistu
 Viljandimaa Omavalitsuste Liit, kultuurinõunik
kai.kannistu@viljandimaa.ee  ,51981363
asendusliige Evelyn Härm ; evelyn@pohjasakala.ee , 53405835

Võrumaa 
Merle Tombak
Antsla Vallavalitsuse kultuuri- ja noorsoospetsialist
7855554 , 56472632 ; merle@antsla.ee
asendusliige Jane Vabrna; kultuurikeskus@setomaa.ee  ; 5291619
Email again: