Eesti Rahvamajade Ühing

KAHEKSAKAND 2020 NOMINENDID 1. aprill 2021

ERMU Esinduskogu valis Kaheksakand 2020  nominendid.  Laureaadid avalikustatakse 27.aprillil toimuval tunnustamissündmusel Valga Kultuuri - ja Huvialakeskuses.

KAHEKSAKAND 2020 NOMINENDID

AASTA KOOSTÖÖPARTNER

Kamari Haridusselts                                                                                         JÕGEVAMAA

Saundland OÜ                                                                                            LÄÄNE-VIRUMAA

Ivo AKSIIM Saar Music OÜ                                                                             SAAREMAA

SA Eesti Kontsert Jõhvi Kontserdimaja                                            IDA- VIRUMAA

Värska Sanatoorium AS                                                                                      VÕRUMAA

Valga Arenguagentuur (Anneli Kattai)                                                    VALGAMAA

 

AASTA TEGU

Eesti Mereluulepidu                                                                                            LÄÄNE-VIRUMAA

Mardibuss läbi Võrumaa   - Võrumaa kultuuritöötajate ühisaktsioon   VÕRUMAA

Viljandi IV öötantsupidu veebis                                                                           VILJANDIMAA

Lilleaasa aida rekonstrueerimine     vabalavaks                                           JÕGEVAMAA  

Lõuna-Eesti tantsujuhtide kooli  käivitamine                                                  VALGAMAA

 

NOOR TEGIJA

Ründo MÜLTS    Järvamaa Muuseumi teadusjuht                                                   JÄRVAMAA

Karmo TOOME Palamuse K/M kunstiline juht                                                     JÕGEVAMAA

Robin TÄPP  Rakvere Teater                                                                                  LÄÄNE-VIRUMAA

Renat RÄNK                                                                                                                                  SAAREMAA

Maria SIKK Valga Põhikooli arendus- ja noorsootööjuht                                    VALGAMAA

 

AASTA TEGIJA

Ulvi  Rand   V.Tormise Kultuuriselts MTÜ tegevjuht                                               HARJUMAA

Jekaterina Eensalu     Audru  Kultuuri- ja Spordikeskuse direktor                PÄRNUMAA

Kai Kannistu   Viljandi Omavalitsuste Liit kultuurinõunik                               VILJANDIMAA

Tiina Kull – Jõgeva  Põhikooli ajaloo – ja ühiskonnaõpetuse õpetaja           JÕGEVAMAA

Triinu Traumann, Piret Lember , Pille-Riin Luht ja Gea Promet – Eput päeva „Ilu elab“ korraldusmeeskond                                                                                                                     SAAREMAA

 

KAHEKSAKAND

Ivi  ALP                                Uue-Kariste Rahvamaja juhataja                                    VILJANDIMAA

Malle LOMP                      Albu Valla rahvamajade juhataja                                          JÄRVAMAA

Sirje LUBERG                    Saue Kultuuri-ja Huvikeskuse huvitegevuse juht     HARJUMAA

Leelo JÜRIMAA                Lehtse Kultuurimaja  juhataja                                LÄÄNE-VIRUMAA

Ülo KANGUR                   Kiviõli Kultuurimaja juhataja                                            IDA-VIRUMAA

 

 



Kommentaarid: 2

  • OmSnkLHWyTcUQ 18. apr

    WgvYleru

  • nZrSDGwW 18. apr

    YaUthOgb

Lisa kommentaar

Email again: